Poštovani poslovni partneri! Poštovani kupci!

Protekle dve godine ostavile su trag - posebno među najmlađima u našem društvu. Zbog toga je menadžment Gierlinger Holdinga odlučio da se odrekne poklona kupcima za Božić i umesto toga uloži u budućnost svih nas: u našu decu.

Deci je potrebno stabilno okruženje koje im nudi sigurnost i mogućnost da bezbrižno upoznaju mnoge aspekte života. Vladajuća pandemija prati i oblikuje decu u ovim važnim godinama života, dok se najmlađi i ne sećaju života od ranije. „Deca su najslabija karika u našem društvu i posebno u ovim teškim vremenima apsolutno je neophodno da date svoj doprinos“, objašnjava direktor prodaje Thomas Gierlinger, objašnjavajući motivaciju za uručivanje donacije.

„Mladi posebno pate od mera korone. Zato nam je kao kompaniji veoma važno da podržimo dečiju dobrotvornu organizaciju Kinderhilfswerk, koja pruža nezamenljivu, stručnu i održivu pomoć psihički opterećnoj deci i mladima“, dodaje generalni direktor Peter Schulze. Angelika Lehner, finansijski direktor Gierlinger Holdinga, ističe decu kao budućnost svih nas te da podrška dolazi od srca.

Kinderhilfswerk svojim širokim spektrom saveta, terapije i preventivnog rada daje deci i njihovim roditeljima optimističan pogled na budućnost.

Srećni smo što smo dali doprinos razvoju inicijative Kinderhilfswerk.

Menadžment Gierlinger Holdinga

food for good mood